Strona główna Dostawa
Logowanie Rejestracja Kontakt Szukaj

Aktualności

Folia do wersji "gumkowej" klawiatury Atari XE

27 Mar 2023 W sklepie pojawiła się długo przez Was wyczekiwana folia do tzw. gumkowej wersji klawiatury komputera Atari XE. Jest to folia dwuwarstwowa z przekładką. Uruchomiliśmy przedsprzedaż, folia będzie dostępna w ciągu 2-3 tygodni.

Tajemnice Atari 7 i 8

22 Mar 2023 Tajemnice Atari już są! Uruchamiamy także przedsprzedaż Bajtków (3 i 4/87) oraz IKSów 5 i 6. Zapraszamy do składania zamówień!

Nowe Bajtki i numery specjalne Komputera

17 Mar 2023 Nowe numery Bajtków i numerów specjalnych Komputera są już dostępne w naszym magazynie. Czekamy jeszcze na nowe Tajemnice Atari 7 i 8, które są planowane na przyszły tydzień, a także Komputer - numery 1 i 2/86 - planowane na koniec marca/początek kwietnia. Top Secret 13 i 14 będzie dostępny za ok. miesiąc. 64 Plus 4 & Amiga, numery 1 i 2/90 - powinny być dostępne w połowie kwietnia.

Pokrywy dla Amstrada CPC464 i ZX Spectrum +2 już w przedsprzedaży!

01 Mar 2023 Już można zamawiać pokrywy do Amstrada CPC464 i ZX Spectrum +2 w przedsprzedaży. Produkcja ruszyła, czekamy na dostawę z fabryki. Powinniśmy rozpocząć wysyłki w ciągu 2-3 tygodni. Pierwsza partia nie będzie duża, więc jeśli chcecie wejść w ich posiadanie - zamawiajcie już teraz!

Garść informacji o czasopismach w przedsprzedaży

23 Lut 2023 Garść informacji o realizacji pozycji, które są w przedsprzedaży: Bajtki 1 i 2/87 są obecnie drukowane, za około tydzień powinny do nas trafić i zaczniemy wysyłki. Tajemnice Atari 7 i 8 (oraz ciut później roczniki Tajemnic Atari) trafią do druku niebawem - są na etapie korekty. Komputery 1 i 2/1986 są jeszcze w fazie poprawek, chcemy oddać produkt, który spełni Wasze oczekiwania. Niestety, bardzo mało jest na te numery zamówień, co może skutkować brakiem kolejnych numerów. Druk Komputera o ZX Spectrum rozpocznie się na początku przyszłego tygodnia. Top Secret 13 i 14 są na etapie korekty i nanoszenia poprawek, też będą gotowe lada moment. 64 Plus 4 & Amiga - powinny być gotowe w kwietniu.

Kolejna dziesiątka kaset dla Atari!

18 Lut 2023 Po długim oczekiwaniu, niebawem pojawi się kolejna, już dwunasta seria dziesięciu kaset z grami dla Atari XL/XE. To już będzie 120 tytułów dostępnych w kolekcji Classic! Można już składać zamówienia w przedsprzedaży, zarówno na pojedyncze tytuły, jak i na całą 12. serię (wtedy jest rabat za zakup całości). Gry będą dostępne w połowie marca.

Gry na kasetach dla Commodore

30 Sty 2023 Dodaliśmy w sklepie wszystkie dotychczas wydane wersje gier na kasetach dla Commodore. Chcecie więcej? Możemy je wydać, jeśli okaże się, że jesteście tym zainteresowani! https://retronics.eu/?a=cat&id=25&l=pl

Rocznik Tajemnic Atari - 1991

26 Sty 2023 W sklepie pojawił się w przedsprzedaży oprawiony rocznik czasopisma Tajemnic Atari. Edycja limitowana do maksymalnie 50 egzemplarzy, planowana premiera w kwietniu. https://retronics.eu/?a=item&id=132&l=pl

Nowe gry dla PC w big-boxach

26 Sty 2023 W sklepie pojawiły się w przedsprzedaży dwa nowe tytuły dla PC w wersji big-box. Oba są dostępne w dwóch wersjach. Ukażą się w kwietniu.

Trafopowielacze

20 Sty 2023 W sklepie pojawiły się trafopowielacze - jest to część najczęściej psująca się w monitorach CRT, których już coraz mniej na rynku, a jak wiadomo, dają najlepszy obraz ze starymi komputerami i konsolami. Dlatego warto jak najbardziej je ratować! Same trafopowielacze bardzo trudno już dostać, dlatego uruchomiliśmy dla Was produkcję najbardziej popularnych modeli. Nie ma ich zbyt wiele, dlatego warto zakupić nawet na zapas!

Serwis monitorów, komputerów i innej elektroniki

20 Sty 2023 Często pytacie nas, czy możemy kogoś polecić do naprawy starego komputera, stacji dysków, drukarki czy monitora. Współpracujemy z serwisem Electro-Lab, https://www.electro-lab.eu/ . Jest to grupka młodych, prężnie działających ludzi, którzy z pasją podejdą do każdej naprawy. Gorąco polecamy!

Opóźnienie w druku Bajtków 1 i 2/1987

05 Sty 2023 Drodzy Czytelnicy, mamy opóźnienie w druku Bajtków 1 i 2 z 1987 roku. Tym razem opóźnienie jest z naszej winy, chcemy dopracować numery przed oddaniem do druku - zajmuje nam to więcej czasu, niż zakładaliśmy. Bardzo przepraszamy.

Darmowa wysyłka

05 Sty 2023 Ponieważ chcemy być chociaż trochę konkurencyjni wobec Allegro, wprowadzamy darmową przesyłkę paczkomatem od kwoty 200 zł.

Brakujące produkty

02 Sty 2023 Cały czas dodajemy produkty do naszego sklepu, niebawem uzupełnimy też zdjęcia. Pracujemy nad tym w pocie czoła. Jeżeli interesuje Was szczególnie jakiś produkt z naszej oferty, a nie ma go jeszcze w sklepie - dajcie nam znać!

Darmowa dostawa

24 Gru 2022 Do końca roku włączamy darmową dostawę do paczkomatu dla zamówień od 100 zł wzwyż!

Witamy Was w naszym sklepie!

19 Gru 2022 Nareszcie po wielu latach skończyliśmy konfigurację naszego sklepu. Z ogromną przyjemnością oddajemy go do Waszego użytku!